Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /disk_1/www/cz/silicmedia/reklamni-predmety/system/database/mysql.php on line 6
Firemní identita
DomůSeznam přání (0)Účettext_shopping_cartObjednat

Firemní identita

Silic média pomáhá svým klientům s PR jako celkem a pomáhá s tím, jak co nejlépe může daná společnost na svého zákazníka zapůsobit. S tím je samozřejmě spjatá i firemní identita.

Přemýšlíte o tom, jak zaujmout a oslovit své potenciální zákazníky? Jak se odlišit od konkurence? Jak posílit povědomí o Vaší firmě, službách či produktech? Pro dosažení těchto cílů je kvalitní corporate identity (firemní identita) ideálním základem. I v tomto ohledu se můžete spolehnout na služby Silic média, která má s vytvářením firemní identity bohaté zkušenosti.

 Corporate identity (CI), tedy firemní image, v sobě zahrnuje firemní kulturu, hodnoty, tradici a styl. Její vizuální projev se označuje jako firemní design. Je-li tento firemní design atraktivní a kvalitní, může se stát velmi mocným marketingovým nástrojem.  Corporate identity je tedy firemní styl nebo firemní kultura, která se projevuje ve vnějším vystupování firmy ke svému okolí a zákazníkům, v přístupu ke svým zaměstnancům, týmové spolupráci, tvorbě hodnotového systému a ve způsobu vedení firmy.

 

Firemní design je konkurenční výhodou. Jasně identifikuje příslušnou společnost a dává jí vyniknout mezi  ostatními. Většina zákazníků se dnes rozhoduje na základě dojmu, jakým na ně daná firma působí, a právě  na pocity firemní design apeluje. Vytvoříme pro Vás jednotný a nezaměnitelný vizuální styl, díky kterému si  vás zákazníci lépe zapamatují v silném konkurenčním prostředí.

Pokud firemní design zahrnuje veškeré nástroje vizuální komunikace, přináší významnou úsporu času i nákladů při vytváření nových dílčích  prvků. Kromě toho podstatně zvyšuje efektivitu klasické reklamy.

kontakt Veronika Semerádová