Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /disk_1/www/cz/silicmedia/reklamni-predmety/system/database/mysql.php on line 6
SEO a PPC
DomůSeznam přání (0)Účettext_shopping_cartObjednat

SEO a PPC

SEOSEO a PPC

Kvalitní webové stránky či e-shop bez návštěvníků je jako mít dobrý obchod v hlubokém lese, bez přístupové cesty. Více než 80 % uživatelů internetu hledá nové webové stránky a zboží prostřednictvím vyhledávačů. SEO optimalizace je efektivní cestou k vašim stránkám, které se díky ní objeví na první stránce výsledků hledání na Seznamu, Google a dalších vyhledávačích. Optimalizujeme webové stránky tak, aby vyhledávače vyhodnotily vaše stránky jako relevantní na vámi vybrané slovní spojení a tak jste se dostali na první stránku výsledků vyhledávání.

PPC
jsou kampaně, ve kterých platíte zvolenou, či domluvenou částku za proklik, tedy za skutečně přivedeného návštěvníka na Vaše stránky. Výhodou je, že nekupujete zajíce v pytli a platíte jen za realizovaného návštěvníka.

Na druhou stranu je velmi důležité sledovat a kontrolovat skutečnou efektivitu probíhajících kampaní a neplatit za proklik více, než je skutečně třeba.

kontakt Miroslav Semerád