Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /disk_1/www/cz/silicmedia/reklamni-predmety/system/database/mysql.php on line 6
Domácnost
DomůSeznam přání (0)Účettext_shopping_cartObjednat
Kategorie
  • 3D propagační předměty
  • 3D propagační předměty
  • 3D propagační předměty
  • 3D propagační předměty
  • 3D propagační předměty

reklamní předměty levně a kvalitně!

Jedním z nejúčinnějších a nejvhodnějších marketingových nástrojů, kterými lze nejen mezi širokou veřejností rozšířit povědomí o Vaší firmě, je mimo jiné i poskytování reklamních předmětů. Není nic jednoduššího než darovat malou drobnost, která Vás nebude stát jak se říká „majlant“, ale svůj účel splní na sto procent.

Když je řeč o reklamních předmětech, můžeme mít na mysli v podstatě cokoliv. Použít lze třeba igelitové tašky, psací pera či propisky, hrnky nebo v současnosti velmi populární silikonové náramky… Vždy samozřejmě s logem nebo názvem Vaší firmy.
Nutno však zmínit, že je velice důležité sledovat, pro koho je předmět určen a při jaké příležitosti bude věnován. Vhodně zvolený reklamní předmět pak můžete darovat třeba novému obchodnímu partnerovi nebo jako poděkování zákazníkovi, který právě využil Vašich služeb. Takových možností bychom našli skutečně mnoho.

Jestliže nyní hledáte vhodného kandidáta pro výrobu Vašich reklamních předmětů, jste tu správně. Zakázkovou výrobou propagačních dárků se totiž kromě jiného zabývá společnost Silic Media s.r.o., která Vám profesionálně zhotoví vše, na co si jen vzpomenete. Stačí pouze sdělit cílovou skupinu a případně Váš rozpočet. Letité zkušenosti a profesionální přístup Vám pak zajistí kvalitně vyrobené reklamní předměty. Obrovským plusem, který nelze opomenout zmínit, je rovněž rychlost práce. Společnost Silic Media s.r.o. totiž pracuje svižně a zároveň zodpovědně. Samozřejmostí u této firmy je rovněž neustálé sledování současných trendů v oboru. Není totiž nic horšího než darovat zastaralý a nemoderní reklamní předmět, který by byl zákazníkům spíše k smíchu.

Pokud tedy sháníte kvalitně a rychle vyrobené reklamní předměty, rozhodně využijte nabídky Silic Media s.r.o. Nebudete litovat!

Reklamní vínaBelgické pralinky

Dotykové rukaviceUSB flash disky

Bannerové propiskyŠňůrky na krk - lanyardy

Silikonové / gumové náramkyReklamní předměty

Propisky, stylusyReklamní vzducholodě

KlíčenkyReklamní kravaty

Bederní pásy2v1 USB a zapalovač

Nůž v kartěNabídka pro školy

Černé tužkyMagické kostky

Plážové žabky

Domácnost

Domácnost

Upřesnit hledání

Akční nabídka