Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /disk_1/www/cz/silicmedia/reklamni-predmety/system/database/mysql.php on line 6
Rozličovače klíčů
DomůSeznam přání (0)Účettext_shopping_cartObjednat
Kategorie
Nejprodávanější
  • textilní náramky
  • propagační předměty
  • hodinky
  • bannerové pero
  • festival náramky

Rozličovače klíčů

Rozličovače klíčů

Klíče jsou pro každého předměty denní potřeby, tudíž ideálním předmětem pro reklamní nosič. Praktickým doplňkem jsou silikonové rozlišovače, které nejenže pomohou klíče od sebe odlišit, ale zároveň slouží jako veselý doplněk. Protože jsou klíče neustále na očích, přímo svádějí k využití pro reklamní sdělení. Silikonové rozlišovače jsou velmi odolné proti poškození, poškrábání či odření. Neničí kapsy, jsou lehké, nevydávají zvuky při kontaktu s okolními klíči ani neklepou o přístrojovou desku auta.

Barevné a veselé klíčenky ze 100% silikonu Vám zhotovíme v libovolném tvaru i barevném zpracování (logo, postavička, zvířátko, jakýkoliv předmět). Dodáváme je i v různých variantách 3D zpracování, jednostranné i oboustranné. Díky své pružnosti a měkkosti jsou vhodné také pro děti. 3D rozlišovače jsou oblíbeným propagačním předmětem pro drobnou reklamu.

kontakt Pavlína Tomášová

Ukázka našich již realizovaných reklamních rozlišovačů klíčů:

rozlišovače klíčů reklamní

V této kategorii nejsou žádné produkty.