Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /disk_1/www/cz/silicmedia/reklamni-predmety/system/database/mysql.php on line 6
Silikonová pouzdra na telefony
DomůSeznam přání (0)Účettext_shopping_cartObjednat
Kategorie
Nejprodávanější
  • textilní náramky
  • propagační předměty
  • hodinky
  • bannerové pero
  • festival náramky

Silikonová pouzdra na telefony

Silikonová pouzdra na telefony

V době chytrých telefonů a dotykových displejů je velice účinně využitelným reklamním nosičem ochranný obal pro telefon, který bude jistě milou pozorností pro Vaše obchodní partnery, klienty či zaměstnance. Najdete u nás širokou nabídku silikonových obalů a pouzder pro mobilní telefony nejrůznějších značek, na které natiskneme nebo vyrazíme logo či text dle Vašeho přání. Na zakázku Vám také připravíme originální design dle Vašeho návrhu tak, aby finální výrobek maximálně vystihoval image Vaší společnosti.

Také na silikonová pouzdra Vám rádi natiskneme nebo vyrazíme logo či slogan dle Vašeho přání. Po zaslání loga či textu Vám zdarma vytvoříme vizualizaci náramku a cenovou kalkulaci. Zároveň pečlivě projednáme všechny detaily zakázky a nabídneme ideální výrobek, který maximálně splní Vaše očekávání.

Hana Minarčíková

 

 


V této kategorii nejsou žádné produkty.